Напередодні домашніх поєдинків жіночої збірної України з волейболу хочеться зробити короткий аналіз виступів нашої команди в цьому сезоні Золотої Євроліги-2019.

25 травня 2019
Україна – Словаччина
3:0 (25:17, 25:22, 25:17)

Перший поєдинок підопічні Гарія Єгіазарова провели в Запоріжжі, де зустрічались зі збірною Словаччини. Гравці в чорно-червоній волейбольній формі впевнено виглядали на протязі всього матчу і абсолютно заслужено перемогли своїх опонентів, з рахунком 3-0 (25-17, 25-22, 25-17).

29 травня 2019
Швеція – Україна
0:3 (13:25, 21:25, 12:25)

Другий поєдинок в Групі А для нашої команди проходив в Швеції, де нашим дівчатам протистояла збірна цієї країни. Українки з стартовим свистом показали, що вони налаштовані рішуче вигравши першу партію з рахунком 13-25. В другій партії місцева команда нав'язала українкам свою гру, але цього все одно було не достатньо для перемоги, і збірна України виграє другу партію з рахунком 21-25. На жаль, для місцевим вболівальників на більше збірної Швеції не вистачило. Українки впевнено перемогли і в третій партії. Загальний рахунок матчу: 0-3 (13-25, 21-25, 12-25).

1 червня 2019
Чехія – Україна
3:1 (25:14, 27:29, 25:18, 25:17)

Третій поєдинок, команда в волейбольній формі Macron провела в Брно, проти збірної Чехії. На майданчику місцевого Палацу спорту грали два рівних суперника. Збірна Чехії перед власними вболівальниками грала надійно та самовіддано. Тим самим впевнено вигравши першу партію цього протистояння з рахунком 25-14. Серйозна розмова з тренером, в перерві між партіями допомогла українкам зібратись та «вирвати» перемогу в другій партії цього матчу. Рахунок партії 27-29. В третій та четвертій партії, нашим дівчатам чогось не вистачало, і в рівних за грою партіях перемога була на боці команді в червоній волейбольній формі. Загальний рахунок матчу: 3-1 (25-14, 27-29, 25-18, 25-17).
Свій наступний поєдинок жіноча збірна України проведе сьогодні в домашніх стінах в Запоріжжі, суперником нашої команді буде збірна Чехії.
Тож, віримо в реванш нашої команди!!! Україна – вперед!!!
Нагадуємо, що придбати широкий асортимент волейбольної форми ви зможете на сайті офіційного представника Macron в Україні: https://macronstore.com.ua/
Також на нашому сайті ви знайдете волейбольне взуття Mizuno, та інші спортивні товари цього бренду.