Корзина (0)
В корзине пусто!

Волейбол. Кваліфікація ЧЄ-2019

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются

Відбулися матчі третього туру кваліфікації до Чемпіонату Європи-2019. Першими на площадку запоріжського Палацу спорту вийшла жіноча збірна України. Суперниками нашої команди була збірна Греції, яка в останньому європейському рейтингу займала 27 місце, в той час команда в синьо-жовтій волейбольній формі займала 14 місце. Стартова партія була на користь команді в синій волейбольній формі. Грецька команда діяла чітко та самовіддано, що і дало свої результати. 18-25 на користь грецької команди. Але на жаль для вболівальників збірної України картина на площадці не змінилася ні в другій, ні в третій партії. Впевнена та не очікувана перемога команді в синій волейбольній формі в наступних двох партіях: 19-25, 19-25. Загальний рахунок матчу: 0-3 (18-25, 19-25, 19-25).  Таким чином, наша команда зазнала не очікуваної поразки, а збірна Греції стає одноосібним лідером групи. Вже завтра наші дівчата зможуть взяти реванш у грецької команди, але матч вже буде відбуватися на території нашого суперника.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди занимаются спортом

Наступного дня на площадку вийшла чоловіча збірна України. Суперником нашої команди була збірна Угорщини. Команда с чорно-золотій волейбольній формі впевнено перемогла кожну з трьох партій. Загальний рахунок матчу 3-0 (25-15, 27-25, 25-19). Після цієї перемоги збірна команди України лідирує в групі. Вже завтра наші хлопці проведуть матч проти тієї ж Угорщини. Єдине, що зустріч буде проходити на території нашого суперника.

Побажаємо удачі та перемог нашим збірним командам. Тільки вперед!!! Тільки перемога!!!